Top Kvalita Pohyblivé Hlavy Lúč Žiarovka 7R 230W Balast / Napájanie R7 230W LAMPA Fit Fáze Svetlo Lampy

Top Kvalita Pohyblivé Hlavy Lúč Žiarovka 7R 230W Balast / Napájanie R7 230W LAMPA Fit Fáze Svetlo Lampy

Nový produkt

€11.95

€19.27

-37%

Znížená cena!

Detaily

O NÁS

Kuang Zhou ZRLAMPS elektronika je profesionálne zaoberá vo svete každý veľké značky predajcov, pretože založená v roku 2007. Bol na základe dobrej viere, s vynikajúcu kvalitu a prijateľnú cenu je riadenie nápad, za účelom vzájomnej dôvery a vzájomne prospešné, kvalitné a kreditná prvý,celým srdcom pre nové a staré zákazníkom s najlepšie služby, privítanie nových a starých zákazníkov a priemysel zasvätenými informovať. Ďakujeme, že ste a začnete si Nakupovanie V našom obchode vybrať,čo budete potrebovať, ak neviete nájsť chcete,nebojte sa, prosím fell zadarmo, Kontaktujte náš Služby Zákazníkom,krásne dievča bude pacient a pomôže vám.

ZOBRAZIŤ PRODUKT

Ako nainštalovať

SĽUB

1.rozumné ceny našich výrobkov. 2.predáva iba kvalitné produkty 3.dostanete, čo si zaplatí, tak, ako je cena vždy odráža kvalitu. 4.Nikdy sme sa hrať trik na našich zákazníkov, pretože sme sa zamerať na dlhodobý obchodný vzťah ako okamžitý zisk.

Relaxačné vaše oči od TV šetrí vaše peniaze z kina.

1.sľubujeme, že všetky projektor lampa v našom obchode sú skutočné ZR produktu. Ponúkame 180 dní, záručný a po-predajný.Prosím vás ubezpečiť, na objednávku. 2.Prosím, láskavo otvoriť zásielku ak chcete skontrolovať, či výrobok, ktorý je poškodený, alebo je to len prázdna parcela(môže byť ukradol) pred kuriérom.V tomto prípade, môžete odmietnuť podpísať vaše meno a požadovať náhradu od nich. 3.Všetky produkty budú prísne kontrolované a testované pred odoslaním.Ak je nejaký problém, keď dostanete balík, kontaktujte náš služby zákazníkom okamžite. Budeme poskytovať najlepšie po-predajný servis pre každého zákazníka. 4.Môžeme deklarovať nižšiu cenu pre výrobok v súlade s kupujúcich " žiadosť.Ako clo je zložitý problém pre každú krajinu. Ako predávajúcim, nemáme povinnosť niesť žiadnu extra cenu alebo cla pre kupujúceho. Ak svoj pozemok budú kontrolované colné oddelenie, úprimne dúfam, že môžete s nimi spolupracovať, aby sa zabránilo zničenie. 5.Ak sa vám páči náš produkt, prosím, láskavo nám dať päť hviezd spätnú väzbu.Ak máte akékoľvek problémy s produkte, kontaktujte náš služby zákazníkom bezprostredne pred otvorením sporu alebo odchode zlé spätnú väzbu. Ďakujem. My sa budeme snažiť pre vás slúžiť a chrániť svoje práva.

BALENIE

DOPRAVA

Pošleme na správny modul číslo, ktoré je pre vás vhodné, v súlade s doručovaciu adresu.

OCENENIE

Štítky: byintek statív, led r7, peterbilt, elplp67, 22 palcový led panel, len projektor, ruky kabelku ženy, vedúci pohyb, partia pohyblivé hlavy lúč, hong yi fáze.

Tabuľka dát

Číslo Modelu 7R
Aplikácia Pre stage,diskotéka,klub,večierok,nočný klub,divadlo,bar,w
súčasťou kód 230W 7R záťaž
Sľubujeme 100% kvalitná
Názov Značky ZR
Záruka 180days môže byť Záruka
Vattage 85-265V
Moc 230W
Vzhľad Úplne Nové
Model 7R 230W
Názov kód 7r záťaž

Napísať recenziu

Top Kvalita Pohyblivé Hlavy Lúč Žiarovka 7R 230W Balast / Napájanie R7 230W LAMPA Fit Fáze Svetlo Lampy

Top Kvalita Pohyblivé Hlavy Lúč Žiarovka 7R 230W Balast / Napájanie R7 230W LAMPA Fit Fáze Svetlo Lampy

O NÁS Kuang Zhou ZRLAMPS elektronika je profesionálne zaoberá vo svete každý veľké značky predajcov, pretože založená v roku 2007. Bol na základe dobrej viere, s vynikajúcu kvalitu a prijateľnú cenu je riadenie nápad, za účelom vzájomnej dôvery a vzájomne prospešné, kvalitné a kreditná prvý,celým srdcom pre nové

Súvisiace produkty: