Čínske staré porcelánové Jún pece porcelánu glazúra Modrá písanie-kefa podložka

Čínske staré porcelánové Jún pece porcelánu glazúra Modrá písanie-kefa podložka

Nový produkt

€42.72

Detaily

Čínske staré porcelánové Jún pece porcelánu glazúra Modrá písanie-kefa podložka Obrázok Farba sa môže mierne líšiť vzhľadom k kalibrácie farieb jednotlivých monitor. veľkosť:

Rozmery produktu: Hmotnosť cca:340 gramov

Vysoká: 5 cm

Šírka: 11 cm

O nás:

Všetky položky sú podpora predaja v mojom obchode.Naším cieľom je pre vás, ak sa chcete vrátiť do nášho obchodu alebo odporučiť nás!!

Položky, ktoré naše predaj sú všetky formy pôvodného real položky. Na tu, je výrobok zozbierať, Máme vlastnú ľudia idú a collecte tieto veci. je dobré handwork; položka v plnej miere exponáty tvorivosti ducha a brilantné kultúry. Má rafinované tvary a osobitý štýl. Veľké umenie poklad! Je to veľmi nádherné remeselné. Rezbárstvo na telo odráža vznešené a zbehlý zručnosti. Sme collecte im vytvoriť osobné kolektora. Máme našej predajni v číne. Takže ak vás ponuka položky a zaplatiť ju. My vám ju poslať hneď, ako je to možné.

POŠTOVNÉ A ODOVZDANIE

Po prijatí platby, budeme do 1 - 2 pracovných dní dodanie. Pôjdeme cez Čína Hong Kong Vzduchu pozemok alebo E-mail Bao mailom.Je to najbezpečnejší a najrýchlejší mailové služby v Číne.Loď na U. S. Na 7 až 15 dní.Ostatné krajiny dodávky zvyčajne trvá 20-35 pracovných dní .

Spätná väzba:

Snažíme sa, aby všetko bolo perfektné. Ale veci sa niekedy stať. Prial by som si, ak tam je niečo zle s naše riešenie, neváhajte a dajte nám vedieť pred odchodom akúkoľvek spätnú väzbu! Chceme vás byť 100% satified s vašej objednávky. Ak sa vám páči, prosím, chvíľku nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Vaša pozitívna spätná väzba a 5 star rating na eBay nám ocenia.

Služby zákazníkom:

Prosím, neváhajte a povedzte mi, ak máte nejaké otázky, odpovieme vám do 24 hodín. Budeme sa snažiť v našich silách, aby slúžila čo najlepšie. komunikácie.

A radi by sme počuť od vás s akékoľvek návrhy, otázky a/alebo obavy.

Návrat Politiky:

7 dní 100% peniaze späť záruka v prípade.Celý prepravné poplatky hradí kupujúci.

1) položka nezodpovedá description presne:

a) zistí, že nie je popísané významné chyby,

b) zistil nesúlad orgánu v prípade som zárukou pravosti (zdokumentované znaleckého záveru, potrebné pre vrátenie procesu);

2) veľké škody došlo v tranzite (máte odmietnuť podpísať a prijímať položky)

Ak všetky tieto okolnosti nastanú,nebudeme vrátenie platby:

(1) Kupujúci má meniť ich myseľ, alebo len chcete vrátiť vec bez akýchkoľvek uvedeného dôvodu v peniaze späť záruka;

(2) Kupujúci má prijaté negatívne stanovisko týkajúce sa položky z nekompetentné zdroj;

(3) Balík mi vrátili poštovou službou, to sa zvyčajne stane, keď jeden neposkytuje presnú poštovú adresu: v tomto prípade môžem poslať balík opäť po potvrdení adresu.

--------------------------------------------------------------------------------

Veľa Šťastia a Šťastný Ponúkania cien

Štítky: silikónový štetec podložka, čínsky nastaviť čaj, Porcelán, smalt kuchyňa, starožitný porcelán, mosadz sporák, sklo pece, keramické pece, guľkové ložisko podložka, miao striebro.

Tabuľka dát

Materiál Keramické & Smalt
Regionálne Funkcie Čína
Názov Značky MIAO YANG GONG YI
Tému Maskot

Napísať recenziu

Čínske staré porcelánové Jún pece porcelánu glazúra Modrá písanie-kefa podložka

Čínske staré porcelánové Jún pece porcelánu glazúra Modrá písanie-kefa podložka

Čínske staré porcelánové Jún pece porcelánu glazúra Modrá písanie-kefa podložka Obrázok Farba sa môže mierne líšiť vzhľadom k kalibrácie farieb jednotlivých monitor. veľkosť: Rozmery produktu: Hmotnosť cca:340 gramov Vysoká: 5 cm Šírka: 11 cm O nás: Všetky položky sú podpora

Súvisiace produkty: