2 ks/veľa BGA reballing Spájky šablóny šablóny BGA IC Chipset pre iphone 7 & 7plus

2 ks/veľa BGA reballing Spájky šablóny šablóny BGA IC Chipset pre iphone 7 & 7plus

Nový produkt

€6.70

Detaily

dostanete: 1pc na iphone 7 vzorkovníka 1pc na iphone 7plus vzorkovníka

Platby

Pri nákupe na www.siimstav.sk , vaše platby sú chránené Escrow. Sledovať vaše objednávky v akejkoľvek fáze dodania online a cítiť v bezpečí, že platba bude uvoľnená len dodávateľovi po potvrdení prijatia vašej objednávky. S Escrow , detailov o vašej kreditnej karte sú nikdy vystavená.

Prepravné podmienky

• Na zaručenie dodacia lehota a bezpečnosti dodávky , sme LEN schopní loď položka na krajín

Uvedené v Poštovné a ; Balenie.

Záruka

• Záruka 6 mesiacov. Kúpiť s dôverou !

• Ak je položka je chybné v 3 mesiace , zašleme vám na výmenu bez extra nabíjačku , alebo ponúknuť vrátenie peňazí po prijatí chybné položky.

• Ak je položka je chybný, po 3 mesiacoch , stále sa môžete poslať späť k nám. My vám pošleme novú po obdržaní chybné položky. Ale budete musieť zaplatiť navyše, expedičný poplatok.

Spätná väzba:

• Milí kupujúci , vážime si vášho podnikania , ak ste spokojní s našimi službami , prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu.

• Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Naším cieľom je poskytnúť najvyššiu Úroveň Servisu , budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.

Kontaktujte nás:

• Staráme sa o naše ocenené kupujúci , ak máte nejaké otázky , náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže. Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné , avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel , nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 24 obchodných hodín pre nás odpoveď.

Ďakujeme vám za vašu podporu, dúfam, že každý má príjemný služobná cesta inour obchod a vítam vás na poďte ďalej!

Štítky: amao vzorkovníka, iphone 6s vzorkovníka, ati bga, cpu vzorkovníka, bga nástroj, čip vzorkovníka, chipset vzorkovníka, ic vzorkovníka, bga čip, bga reballing vzorkovníka držiak pre notebook.

Tabuľka dát

Číslo Modelu pre iphone 7 7plus BGA reballing Spájky šablóny šablóny

Napísať recenziu

2 ks/veľa BGA reballing Spájky šablóny šablóny BGA IC Chipset pre iphone 7 & 7plus

2 ks/veľa BGA reballing Spájky šablóny šablóny BGA IC Chipset pre iphone 7 & 7plus

dostanete: 1pc na iphone 7 vzorkovníka 1pc na iphone 7plus vzorkovníka Platby Pri nákupe na www.siimstav.sk , vaše platby sú chránené Escrow. Sledovať vaše objednávky v akejkoľvek fáze dodania online a cítiť v bezpečí, že platba bude uvoľnená len dodávateľovi po potvrdení prijatia vašej objednávky. S Escrow

Súvisiace produkty: