US/UI anglická Klávesnica PRE HP ProBook 4720 4720S black notebooku, klávesnice

US/UI anglická Klávesnica PRE HP ProBook 4720 4720S black notebooku, klávesnice

Nový produkt

€6.80

€7.16

-5%

Znížená cena!

Detaily

jazyk:US/UI farba: čierna Záruka:180days Stav:Nové

Doba dodania :1-3 pracovných dní Platby: bankovým Prevodom, Western Union Express: EMS, DHL.UPS, FedEx, Čína Príspevok predvolené doprava je Čína Príspevok letecky dodanie Lodné Informácie: EMS, DHL.UPS, FEDEX, Čína Príspevok 1, DHL je rýchle a bezpečné, je z Európy, Ameriky, Austrálii, Ázii a tiež ľahko preniesť na zákazníkov najlepšou voľbou a rozumnú cenu.Ako zvyčajne 3-7business dní príde. 2, EMS express mail je veľmi silná vôľa v Rusku a Brazílii.Aj expedičný poplatok je lacné, to trvá 10 až 30 dní. 3, Ak vašu objednávku len pár kusov a nie je naliehavo potrebné, môžete použiť Čína Príspevok, ktorý trvá dlhšie o 20-40, ale to nie je lacné poštovné spôsobom.ale ESAY na prejednanie v niektorých krajinách. 4, uveďte prosím vaše kontaktné informácie, vrátane Street + City + Zip a psč + Krajina + Telefónne číslo + e-Mailovú adresu + kontaktná osoba, potom sa naša zásielka tovaru bude odoslaný mimo času 5 Náš produkt snímate v naturáliách, ak váš zarovnanie nie je to isté, kontaktujte nás. Cena (vrátane poštovného) neobsahuje žiadne dane alebo clo. To je možné za žiadne dane alebo cla po vašom boku vašej zodpovednosti. Máme loď po celom svete. Ak dávate prednosť DHL poštovné, dajte nám prosím vedieť. O 5 dní odhaduje dní, avšak poštovné náklady budú vyššie. Budeme obrázok vaše eBay item, požadované číslo a vaše celé adresa, vrátane psč) a telefónne číslo forme, s cieľom zistiť presnú cenu.

Štítky: hp probook 6550b kábel, hp probook 430 g4, klávesnica mechan, hp silikónová klávesnica protector, hp, probook 440 g3, hp klávesnice pavilón, teclados mecanicos, hp probook 640 g2, cardiogram.

Tabuľka dát

Kompatibilné Značky HP/Compaq
Číslo Modelu 4720 4720s
Certifikácia ŽIADNE
ŠTANDARD NÁS Štandardom
Názov Značky OPQRS
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

US/UI anglická Klávesnica PRE HP ProBook 4720 4720S black notebooku, klávesnice

US/UI anglická Klávesnica PRE HP ProBook 4720 4720S black notebooku, klávesnice

jazyk:US/UI farba: čierna Záruka:180days Stav:Nové Doba dodania :1-3 pracovných dní Platby: bankovým Prevodom, Western Union Express: EMS, DHL.UPS, FedEx, Čína Príspevok predvolené doprava je Čína Príspevok letecky dodanie Lodné Informácie: EMS, DHL.UPS, FEDEX, Čína Príspevok 1, DHL je rýchle a bezpečné, je z Európy,

Súvisiace produkty: