Kingston Ploche pamäť 2G 2GB 800MHz PC2-6400 DDR2 PC pamäte RAM 800 6400 2G 240-pin

Kingston Ploche pamäť 2G 2GB 800MHz PC2-6400 DDR2 PC pamäte RAM 800 6400 2G 240-pin

Nový produkt

€4.93

Detaily

Vyššie produktu (značky, parameter) www.siimstav.sk automaticky generované, občas môže byť zle, nájdete na oficiálnych údajov do počítača záverečný test prednosť!

Foto (vzhľad, farba, pôvodu, sériové číslo pre referenčné účely, náhodné dodávky, ak nejaké zmeny, prosím prednosť v naturáliách! Zvláštne požiadavky na produkt, prosím kontaktujte ma a potom kúpiť!

"Pracovnom teplota" je skutočný výkon sa budú meniť s rôznymi prostredie jednotlivých zariadení.

(práca 100% Doprava Zadarmo)

parametre výrobku sú len pre referenčné účely, konfigurácia počítača alebo nastavenie je iný, môže zmeniť, záverečná skúšobná je konečná!

Ruský kupujúci priatelia, v dôsledku ruskej poštová politika úpravy, príjemca meno vyplniť meno a priezvisko pre normálne vybrať, vyplňte celý názov anglický, ďakujem!

Kvalita

- Každá položka boli testované kriticky pred zásielky uskutočnené ,máme postaviť niekoľko testovacích staníc špeciálne pre CPU ,prosím, kupujte to s starať-free .

- Prosím, ubezpečte sa, že plôška ventilátora a CPU je dobré, nespôsobí CPU teplota je príliš vysoká. Ďakujeme

- Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe. Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.

- Nižšie je testovanie planform, ktoré používame.

Platby

1. Plná platba musí byť uhradená do 7 dní po uvedení vašej objednávky.

2. Kupujúci sú zodpovední za akékoľvek dane a/alebo povinnosť účtovať o ich krajine. A tovar bude Označená ako "dar" alebo "vzorka" pre vaše jednoduché colné odbavenie a menej poplatkov.

Doprava

- Zvyčajne používame Čína Príspevok leteckou Poštou(poštovné zdarma). Prosím, kontaktujte nás, ak chcete použiť iné kuriérskou službou, ako DHL, FedEx, UPS, TNT, EMS. Budete platiť poplatok. Budeme vám sledovacie číslo potom, čo zaslané.

- My len loď na OBJEDNÁVKU registrovanú adresu. Takže prosím, byť zabezpečené, vašu adresu v OBJEDNÁVKE sú pravdivé a platné. Prosím, uistite sa, opustiť správne telefónne číslo, pri vypĺňaní kupujúcemu informácie.

- Tovar zasielame balík do 2 pracovných dní po prijímať platby vymazané.

-.Môžete skontrolovať tovar, kde je v tranzite cez sledovanie NIE .

Spätná väzba

- Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

- Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. To bude mať len 1 minúta.

Vráti

- Vráti akceptované. Položka musí byť v pôvodnom stave. A vy by ste mali platiť ďalšie poplatky za doručenie, ktoré vznikli, a položky, vrátil by mal byť udržiavaný v pôvodnom stave.

Štítky: memoria ram ddr 2, pc2 6400 800mhz ddr2 pre notebook, ddr2 ram, 4 gb ddr2, pamäte ram ddr2 4gb, ram ddr2 2x2gb, memoria ram ddr 4 kingston, ddr2 800 mhz ram, karty flash pamäť, ddr4 ram.

Tabuľka dát

Hodnota CL 6
Funkcia NON-ECC
Druh DDR2
Kombinácia Formulár Jeden
Frekvencia Pamäťovej 800 MHz
Package No
Frekvencia 800 MHz
Typ Rozhrania 240pin
Aplikácia Plochu
Chladenie Fin No
Položka Stav používané
Číslo Modelu DDR2 2GB
Záruka Čas jeden rok

Napísať recenziu

Kingston Ploche pamäť 2G 2GB 800MHz PC2-6400 DDR2 PC pamäte RAM 800 6400 2G 240-pin

Kingston Ploche pamäť 2G 2GB 800MHz PC2-6400 DDR2 PC pamäte RAM 800 6400 2G 240-pin

Vyššie produktu (značky, parameter) www.siimstav.sk automaticky generované, občas môže byť zle, nájdete na oficiálnych údajov do počítača záverečný test prednosť! Foto (vzhľad, farba, pôvodu, sériové číslo pre referenčné účely, náhodné dodávky, ak nejaké zmeny, prosím prednosť v naturáliách! Zvláštne

Súvisiace produkty: