IPS DSP Android 9.0 4G 64 G Auto, GPS, RADIO na Fiat Bravo 2007 2008 2009 2010 2011 2012 DVD PREHRÁVAČ Multimediálnych Stereo Navigáciu PC

IPS DSP Android 9.0 4G 64 G Auto, GPS, RADIO na Fiat Bravo 2007 2008 2009 2010 2011 2012 DVD PREHRÁVAČ Multimediálnych Stereo Navigáciu PC

Nový produkt

€165.64

€295.79

-44%

Znížená cena!

Detaily

1. DARČEK=nástroje+zadná kamera+MIKROFÓN+jeden kus malý uterák+ kópia mapy do GPS vnútri môžete použiť gps priamo, neobsahuje mapu karty

2. Máme ruskej Španielsko Poľsko sklade, ak si kúpite výrobok z týchto skladu colný poplatok za žiadne DAŇOVÉ poplatok, a žiadny iný poplatok , a budete prijaté zásielky 3-7 dní, ak sa žiadne špeciálne podmienky. A zahraničných produkt cenu nižšiu, ako je čínsky produkt, cena , tak, že zvolíte tieto sklad výrobkov je lepšou voľbou pre vás.

Čipy Rádio používať najlepšie rádio čip-NXP6686 a on najlepšie zosilňovač čip-TDA7851L. NXP6686 čip je najlepšie rádio čip, a lepšie than7708,6851 a akékoľvek iné rádio čip. to je najlepšie rádio čip na trhu v súčasnosti. Dobré rádio čip, aby rádiový signál silnejší. TDA7851L je najlepšie amplfier IC na trhu v súčasnej dobe. Je to lepšie ako 7388 a všetkých ostatných. To robí auto kvalitu zvuku byť lepšie ako iné rádiové typu. Ak potrebujete najlepšiu kvalitu zvuku , odporúčame vám vybrať DSP funkcie príliš, DSP je digitálny zosilňovač systém, ktorý ponúka najlepší zvuk quatity.

DSP DSP je digitálny zosilňovač systém, to pomocou digitálneho signálu, je aby auto zvuk quatity lepšie ako predtým. PX5 a PX6 DSP je najlepšie DSP na trhu v skutočnosti, prosím, nezaujíma EQ množstvo, prosím, cítiť našu px5/px6 rádio kvalita zvuku je veľmi dobrá. PX5/PX6 DSP obsahujú mnoho stránok, môžete nastaviť mnoho parametrov, ako si prajete ,prosím pozrite si nižšie stránky.

DVR Naše dvr je pravda, Full HD 1080P DVR. Má dobré funkciou nočného videnia a ADAS funkciu. Nižšie je pravda foto našich DVR.

Externé Carplay Ak sa vám nepáči stavať v Caplay , môžete si vybrať nižšie biele vonkajšie Caplay.

Riadiť koliesko ovládania Všetky rádia v našom obchode sú podpora vola koliesko ovládania. Na vola koliesko vaše auto môžete ovládať naše rádio po inštalácii rádio. (avšak riadiť koleso stránka je prázdna normálne. If you nádeje vidieť aoo tlačidlá v riadiť koleso stránke , stačí pripojiť TLAČIDLO linka na auto riadiť koleso line , potom uvidíte všetky vola koliesko na stránku) Ak vola koliesko dosen nefunguje , prosím , nebojte sa, a nie sporu, prosím zanechať správu na nás, pomôžeme vám, aby to fungovalo na 100%.

Úplná AV výstup funkcia Toto rádio je plne AV výstup funkcia (voliteľné), táto funkcia bude priniesť veľa zábavy pre deti a rodinu, ktorí sú na zadnom sedadle sa na dlhú cestu. Môžu sledovať TELEVÍZNE relácie, filmy, kreslené filmy, video na Youtube,MV a iné videá. Na trhu , väčšina obchod rádia nemajú AV výstup funkcie.

Kapacitný obrazovky Všetky rádiá v našom obchode majú kapacitné dotykové displeje.

APLIKÁCIA Naše rádio sa môže stiahnuť každý typy android APLIKÁCIE, napríklad FACEBOOK, Youtube, Google mapy, Google store, OUTLOOK,...atd. Mnoho android APP môže byť nainštalovaná tak, aby toto rádio a môže dobre fungovať, (Remindign: ak potrebujete veľkú APLIKÁCIU, ako napríklad Live broadcast APLIKÁCIE, bude sa musieť veľmi veľké RAM a ROM. Odporúčame, aby si mohli kúpiť väčšie CPU a RAM, ROM, rádio typu. Ak vaša APLIKÁCIA, je potrebné veľmi veľké RAM, rádio môže fungovať dobre.)

Jazyk Toto rádio podporuje 99% countrys jazyk. Spoľahnite sa na naše skúsenosti, rádio podporovať všetky naše kupujúci jazyk až do teraz. Takže nemusíte báť menu jazyk.

Rýchla Navigácia Toto rádio môžete nainštalovať všetky mapu typy, I-GO,N-avitel, W-aze, s-ygic...atd. Môžete inštalovať akékoľvek mapy na rádio, ako si prajete. A to podporu mapy google tiež môžete nainštalovať mapy google app a prepojenie siete potom môžete ho používať. Budeme inštalovať zadarmo mapy pre rádio pred poslať to na vás , či sa vám to páči, môžete ho použiť priamo, ak sa vám to nepáči , môžete nainštalovať novú mapu rádio, ako si prajete.

WIFI Rádio sa stavať-v-wifi funkciu, a budete musieť utiahnuť anténa pred použitím. (Pripomína: Keď ste volaní, ak budete počuť veľa hluku, prosím, skontrolujte anténu WiFi, môže byť voľná) Rádio je wifi a nedá sa pripojiť k domu wifi. prosím, pripojte ho do mobilného telefónu cez wifi hotspot. To je najlepšou voľbou.

DAB DAB je digitálne rádio. Ak vaše mesto má digitálny rádiový signál, odporúčame kúpiť DAB antény, je to oveľa lepšie ako FM AM RDS, funguje perfektne a bez hluku. Ak tam mať žiadny digitálny rádiový signál, prosím, nekupujte ho.

Bluetooth Toto rádio patria vstavaná funkcia bluetooth. Môžete hrať bluetooth hudby alebo hands-free hovoru. Zašleme vám 1pc externý mikrofón ako darček, takže môžete použiť handsfree funkciu, je to veľmi cool.

OBD OBD je auto Na Palubnej Diagnostiky. Je vhodné všetky android rádio v našom obchode, to tiež môže fungovať dokonale so naše rádio prostredníctvom bluetooth. Naše rádio sa zobraziť diagnostické výsledok správu v nižšie uvedenej stránke. Stačí nkliknite OBD app, a potom môžete vidieť diagnostické výsledok správu. ,OBD by zástrčku do auta diagnostické prístave, ako je uvedené nižšie ukazujú.

RÁDIO Rádio obsahuje build-in radio funkcie, ktoré podporujú FM AM RDS(V súčasnosti len euro krajine, RDS signál, Ostatné krajiny sa môžu používať FM, AM). Naše rádio použiť najlepšie rádio čip na trhu, to majú lepšie rádiového signálu. Pred použitím rádio funkcia, prosím, nezabudnite na pripojenie ANT linky na iné ANT line alebo AMP linky. Ak ste zabudli pripojiť tento riadok, rádio signál bude veľmi zlé.

Štítky: bravo multimediálne, vzduch fiat bravo, bravo 2 čln, fiat 500 digitálne rádio, multimédiá, dsp procesor, , dsp rádio, fiat bravo 2 rádio, fiat bravo, haval android stereo.

Tabuľka dát

Jazyk Slovenčina Ruština Arabčina Portugalský Španielsky Francúzsko Holandský
Mapa ZADARMO N-avitel mapu, alebo i-go súboru mape
CPU 8 core / 4 jadro
Max Externej Pamäte 512 gb diskom
Operačný Systém Android 9.0
Veľkosť Displeja 7"
Displej IPS Displej
Názov Modelu W9.0-40335
Špeciálne Funkcie Podpora Can-Bus
Názov Značky wondefoo
Rozhranie Plug and play
Dotykový Displej Kapacitný Displej
ROM 64 G
Druh Materiálu ABS
TF/Micro SD Slot 2
Zosilňovač IC TDA 7851 (7851 lepšie ako 7388)
Certifikácia ROHS
Rádio IC TDA6686/ST7708 (najlepšie rádio čip, vo všetkých trhových teraz)
Systém Čistý android 9.0
Moc Von Maximálne 45 w
Napätie 12V
Položka Hmotnosť 2.57kg
špeciálne BT funkcia podpora pluralitnej hovor
Internet Podpora 3G/4G wifi typ modemu (voliteľné)
Digital Media Format JPEG
Jazyk OSD angličtina
Din Double Din
Pre Vozidla Značky/Modelu fiat
Rozlíšenie 1024*600
Pôvod CN(Pôvodu)
Pamäť RAM 4G
Položka Veľkosť 7"

Napísať recenziu

IPS DSP Android 9.0 4G 64 G Auto, GPS, RADIO na Fiat Bravo 2007 2008 2009 2010 2011 2012 DVD PREHRÁVAČ Multimediálnych Stereo Navigáciu PC

IPS DSP Android 9.0 4G 64 G Auto, GPS, RADIO na Fiat Bravo 2007 2008 2009 2010 2011 2012 DVD PREHRÁVAČ Multimediálnych Stereo Navigáciu PC

1. DARČEK=nástroje+zadná kamera+MIKROFÓN+jeden kus malý uterák+ kópia mapy do GPS vnútri môžete použiť gps priamo, neobsahuje mapu karty 2. Máme ruskej Španielsko Poľsko sklade, ak si kúpite výrobok z týchto skladu colný poplatok za žiadne DAŇOVÉ poplatok, a žiadny iný poplatok , a budete prijaté zásielky 3-7

Súvisiace produkty: