USBkillerV3 USB vrah V3 V2 U Diskov Miniatur moc Vysoké Napätie Pulzný Generátor / USB vrah TESTER /USB vrah protector

USBkillerV3 USB vrah V3 V2 U Diskov Miniatur moc Vysoké Napätie Pulzný Generátor / USB vrah TESTER /USB vrah protector

Nový produkt

€7.87

€8.37

-5%

Znížená cena!

Detaily

USBkiller V3 v2 USB vrah U Diskov Miniatur napájania modulu Vysoké Napätie Pulzný Generátor prípade USB vrah TESTER /USB vrah protector

Popis: Funkcie:

Obrázky použité v tejto príručke sa môžu mierne líšiť od skutočného produktu vzhľad alebo výsledky merania, ktoré môžu byť spôsobené mierne rozdiely v elektrických charakteristík komponentov, typu a dávky komponentov.

Tento produkt používa rôzne komponenty, aktualizácie produktov, a obsah návodu podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia.

Bezpečnostné Opatrenia

Udržať výrobkov a obalových materiálov mimo dosahu dojčatá a malé deti.

Tento produkt neobsahuje batériu, ale to vytvára vysoké napätie počas prevádzky (booster okruhu výstup je stanovená na 300V, keď výstup je pripojený na zaťaženie, napätie je zbúraný na vypúšťanie prahové napätie, centrum hodnota je 230V, a chyba je ±30%).

Preto nie je odstrániť alebo poškodiť tepla-shrinkable trubice, kože, pripojené k tomuto produktu (teplo-shrinkable trubica má vydržať napätím 600V). Ak tepla-shrinkable trubice, kože je poškodený, nepoužívajte ho.

Ak abnormálne podmienky, ako sú abnormálne výstupné napätie (príliš vysoké alebo príliš nízke), abnormálny zvuk, nadmerného tepla alebo dokonca aj oheň sa vyskytnú počas prevádzky, okamžite vypnite napájanie.

Prosím vložte tento produkt v mieste, ktoré nie je prístupné pre dojčatá a malé deti. Ak je dieťa omylom prehltnuté, prosím, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Nie je teplo, alebo hodiť jednotky do ohňa, pretože to môže spôsobiť požiar alebo poranenie.

Prevádzkové opatrenia

Vyhnite sa použitie a skladovanie tento produkt v oblastiach, ktoré sú vyššie teploty limit, nadmernej vlhkosti a nadmerné množstvo prachu.

Nie príliš vplyv, rozdrviť alebo ohnúť produktu.

Nepokúšajte rozoberať tento produkt.

Na čistenie vonkajšej produktu, použite antistatický štetec.

Vždy, keď ste sa zbavili tohto produktu, postupujte podľa zákonov a predpisov v oblasti.

Začíname

1 Krátky

Tento produkt je testovací nástroj pre trvalo udržateľný výstupného impulzu napätia založený na Zvýraznenie, posilnenie štruktúry. Príkon energie je prevzaté z výstupom USB rozhranie sám (5V 1A alebo vyššia), takže nie je potrebné nabiť

Elektrickej energie, ale to si vyžaduje výstup schopnosť USB rozhranie: výstupné napätie je 5V, chyba nie je viac ako ±20%, a na prúdový výstup, nie je menšia ako 1A. V opačnom prípade to môže spôsobiť, že produkt poruchu.

Tento produkt môže vydávať mierne zvuk počas prevádzky, zvuk alebo zvuk z indukčnosti z DCM (prerušovaný režim) a mierny výtok zvuk plynová výbojka (s modro-fialová generované arc)

Svetlo. )

Obsah Balenia

100% Zbrusu Nový

1 x USB vrah U Diskov Miniatur napájania modulu Vysoké Napätie Pulzný Generátor

Doprava :

Krajina

Čas dodania Pracovných Dní (nie vrátane sviatkov) 5-7 8-10 11-14 15-19 20-22 >25 Pracovných Dní + sobota + nedeľa 5-9 10-14 15-20 21-25 26-30 >35 Spojené Štáty Sadzba (položka prišli) 9% 50% 21% 13% 7% Vrátenie alebo Odoslať Veľká Británia Kurz (položka prišli) 10% 62% 20% 3.5% 4.5% Vrátenie alebo Odoslať Austrália Kurz (položka prišli) 23% 50% 13% 8% 6% Vrátenie alebo Odoslať Francúzsko Kurz (položka prišli) 1.5% 20.5% 45% 23% 10% Vrátenie alebo Odoslať Nemecko Kurz (položka prišli) 5.5% 25% 35% 19% 15.5% Vrátenie alebo Odoslať

Kanada

Sadzba (položka prišiel)

0.0%

44 %

35%

18%

3%

Vrátenie alebo Odoslať Španielsko Kurz (položka prišli) 1.5% 25% 50% 14% 9.5% Vrátenie alebo Odoslať Platby :

Spätná väzba

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

Vysoko oceňujeme vašu POZITÍVNU spätnú väzbu. Prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez toho, aby žiadala o pomoc.Budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť akýkoľvek problém.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať na ebay správy.

Odpovieme vám najneskôr do 48 Hodín.

Vrátenie&Reship: Ak ste nespokojní s našimi položky alebo služby, potom, prosím, postupujte podľa dobré eBay praxe, kontaktujte nás prostredníctvom ebay správu pred odchodom

akúkoľvek spätnú väzbu. Sme odhodlaní vyriešiť všetky problémy v priateľskej a uspokojivým spôsobom.

Vždy sme odpovedať na ebay správy do 1-2 pracovných dní. Ak sa nechcete dostať odpoveď od nás, potom, prosím, skontrolujte, či vaše ebay správy. sme len odpovedať ebay správu, č poslať e-mail.

Originálne a vrátiť expedičný poplatok nebude vrátený, alebo úhrada za všetkých okolností. Musíte súhlasíte a beriete na vedomie, tento pojem ak sa vám cenovú ponuku pre túto položku. Preto sa, prosím, nesťažujte o nutnosti lode späť na vás

Štítky: pulz vandy, nintendo vypínač, batéria bunky monitor, ir diaľkové ovládanie pre pc, aktuálne tester, owon vds3104, elektrické siete tester, kailh rgb prepínač, pulzný generátor s nastaviteľnou frekvenciou, skrutka m3 5 plechov.

Tabuľka dát

Výstupné napätie 5V
centrum hodnota je 230V
Kompatibilné Značka/Model ŽIADNE
Číslo Modelu 00
Vyššie 5V 1A
Vydržať Napätie 600V
Názov Značky DYKBmetered

Napísať recenziu

USBkillerV3 USB vrah V3 V2 U Diskov Miniatur moc Vysoké Napätie Pulzný Generátor / USB vrah TESTER /USB vrah protector

USBkillerV3 USB vrah V3 V2 U Diskov Miniatur moc Vysoké Napätie Pulzný Generátor / USB vrah TESTER /USB vrah protector

USBkiller V3 v2 USB vrah U Diskov Miniatur napájania modulu Vysoké Napätie Pulzný Generátor prípade USB vrah TESTER /USB vrah protector Popis: Funkcie: Obrázky použité v tejto príručke sa môžu mierne líšiť od skutočného produktu vzhľad alebo výsledky merania, ktoré môžu byť spôsobené mierne rozdiely v

Súvisiace produkty: