Doprava Zadarmo Bafang Polovice Viesť Motorové Súpravy Preprogramovať Kábel&Box

Doprava Zadarmo Bafang Polovice Viesť Motorové Súpravy Preprogramovať Kábel&Box

Nový produkt

€14.64

€15.92

-8%

Znížená cena!

Detaily

Špecifikácia:

Je možné ich použiť pre nastavenie pharameters z 8FUN center motor, predávame to, aby naši predajcovia. V systéme BBS/ENA-RE-BX je najnovší produkt,môžete program BBS/ENA radiče bez nutnosti pripojiť batériu

1.Preprogramovať kábel&políčko pre 8FUN center motor alebo ENA radič

Otázka: Vlastné Povinnosti: A: Dovozné clá,dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu .

Otázka: Farebný Rozdiel : A: obrázky zobrazujúce sa na našom obchode sú prijaté na základe pravda produkty .Pretože iný monitor a jas,môže existovať normálna drobné farebné rozdiely,prosím, donnot zanechať zlé spätnú väzbu, alebo vrátenia tovaru nás bez nás budete kontaktovať

Otázka: Dodacia lehota : Odpoveď: Ak produkty stále na ceste ,a dodať váš čas je ísť platnosť ,láskavo kontaktujte nás ,a my sa predĺžiť čas doručenia pre vás .a ak produktov je stratená pri preprave ,láskavo nás kontaktujte a pokúsime sa vám vrátime plnú sumu alebo odoslať rovnaké výrobky pre vás najbližšej .

Otázka: spätná Väzba: Odpoveď:Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby, Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby,neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.

Otázka: Chybné Výrobky: A: Prosím, prihláste sa na prepravný doklad, ak produktov je chybný , je prepravné spoločnosti, zodpovednosť , prosím odfotiť, pre nás a budeme sa vrátime vám .

Otázka: Návrat Politiky: A: prijímame vrátiť na produkty.Zákazníci majú právo požiadať o priznanie do 7 dní od doručenia.Ak chcete mať nárok na návrat, zákazníci sa musia prijímať výrobku v 100% nové, Re-predajných stave.Tovar nie je nárok na vrátenie peňazí, ak bol zostavený, sužovaných, nosené, používané, zneužívať, a to akýmkoľvek spôsobom poškodená.Tovar musí prísť kompletný, vrátane záručnej karty, manuálov, príslušenstva, propagačné materiály, a v pôvodnom obale.Zákazník musí iniciovať vrátenie zásielky tovaru do 7 dní od dátumu nákupu a zaplatiť poštovné náklady, aby EUNORAU je sklady. Budeme dokončiť kontrolu do 5 dní od prijatia tovaru.Ak vrátené výrobky nie sú v pôvodnom stave podľa Doložky, budeme odmietnuť refundáciu.Ak je vrátený tovar v pôvodnom stave podľa Článku sme sa dohodli na vrátenie zaplatenej sumy.

Štítky: mid motor, súprava tongsheng, 750w klince, výstroj tsdz2, tsdz2, mid motor pohonu, tsdz3, bafang bbs02 750w auta, bafang displej, pswpower.

Tabuľka dát

Dĺžka Kábla 500mm
SKU BBS-RE-KÁBEL/ENA-RE-BX
Druh BBS preprogramovať kábel&box
farba čierna
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky EUNORAU

Napísať recenziu

Doprava Zadarmo Bafang Polovice Viesť Motorové Súpravy Preprogramovať Kábel&Box

Doprava Zadarmo Bafang Polovice Viesť Motorové Súpravy Preprogramovať Kábel&Box

Špecifikácia: Je možné ich použiť pre nastavenie pharameters z 8FUN center motor, predávame to, aby naši predajcovia. V systéme BBS/ENA-RE-BX je najnovší produkt,môžete program BBS/ENA radiče bez nutnosti pripojiť batériu 1.Preprogramovať kábel&políčko pre 8FUN center motor alebo ENA radič Otázka:

Súvisiace produkty: